Vybrat postele pro děti

Při zařizování prostoru na spaní, existuje několik možností.

1. Dvě oddělené postele

Pro dospělé dítě – postel standardních rozměrů, a pro drobky – postýlka, která se bude “růst” spolu s ním a s časem převeden do plně spáč. Postel-transformer Angel Baby od NewJoy je výborným příkladem takového nábytku řešení.

Místo běžné postele možné nabídnout postel-pohovka, rozhodování o tom čímž se problém s guest zóny. V noci je na spaní a ve dne pohodlný pro přátelské posezení.

2. Patrová postel

To je vynikající šetří místo a je vhodný pro malé dětské ložnice. Nicméně bude velmi užitečné v následujícím případě. Je-li dítě je strach z výšek a to ještě těžké samo o sobě, na “druhé patro” a sestoupit dolů, shora dokud se muset spát staršímu dítěti. A váš teenager může být dovolená na horní lůžko na místě, zvláště pokud dětský pokoj má nízké stropy. Tak se určitě zvážit všechny klady a zápory. Pokud jste stále zastavil svůj výběr na patrové postele, seznámit se s různými variantami modelů vám pomůže náš katalog.

Patrová postel

3. Postel-loft

Skvělý způsob, jak spojit hned několik funkčních zón. Pro dospívající děti – je to skvělý tandem spaní a pracovní místa. Pod vysokou postelí efektivně je umístěn psací stůl s nočním stolkem a pro ukládání různých věcí.

Pro drobky – prostor na spaní nahoře a herní zóna v dolní části. Navíc, ve srovnání s palandou zde mají jednu nespornou výhodu. Postel-loft může být nízká, takže nahoru na dítě vyjde bez cizí pomoci. Například, postel Alice od Parisot je vynikající volbou -herní zóny pro malé dívky.

Loft postel pro holky

Skladování dětských věcí

Efektivně uspořádat věci dítě a dospívající v jedné místnosti je možné několika způsoby.

1. Opět nám pomůže pohodlná postel-loft. Existují takové konstrukce, kde je prostor pod lůžko s ložním prádlem vybavena nejrůznějšími a pro ukládání věcí. Pro malé dítě, například, je ideální postel Giga od Parisot.

Postel-loft

A dospělý dítě jistě přijde k radosti postele-podkroví Spot od VOX. Za prvé, spací stupeň v tomto modelu je vysoko, takže dole je spousta místa pro pohodlné umístění oblečení, školních a sportovních potřeb, různé pomůcky a další předměty. Za druhé, u bude oddělený prostor pro ukládání věcí. A, jak známo, dítě v adolescentním věku, má tendenci k vyjádření vlastní svobody a individuality, a pro něj je důležité mít svůj osobní prostor.

Loft postel VOX

2. V pokoji je možné umístit prostorný dětský skříň. Svrchní policemi ať má starší dítě, a na dolních budou uloženy dětské věci, aby se bez pomoci dospělých by mohl získat jejich a uvedení zpět. Věnujte pozornost x 3-sekční skříň Bailey od Do Centra. Charakteristickým rysem tohoto modelu je to, že průměrný pobočka zastoupena v podobě 3 otevřených , které jsou nastavitelné na výšku. Kromě toho ve spodní části skříně jsou tři intenzivní zatahovací zásuvky.

Skříň s policemi

Jediná nevýhoda této varianty spočívá v tom, že z důvodu nízkého růstu, dokud dítě není schopen samostatně využívat přihrádka barbell a pověsit své oblečení na ramínko. A použití pro tento účel jídelní židličky rádi, nebo nějaký tácky může být nebezpečné.

3. Dětské regály – také dobré řešení pro ukládání věcí. Je-li v ložnici dostatek prostoru, je možné umístit hned 2 : nízká pro dítě a vysoké pro dospívající. V omezené velikosti místnosti, je nejlepší dát jeden vysoký regál pro všeobecné použití s oběma dětmi. Podívejme se blíže k kompaktní a z kolekce Vanilka od MEBLIK. Jednoduchý design a dostatek polic jsou ideální pro ukládání hraček, knih, školních potřeb a jiných předmětů.

Regál pro dětský pokoj

Styl dětského nábytku

Jak vytvořit celkový harmonický interiér pro děti s velkým rozdílem ve věku? Pokud malý chlapec a ještě bude nadšená z ložnice ve stylu mladého závodníka a muset na duši nábytek jak pro pohádkové princezny, pak jistě již dospělý k pobytu v “hraček” místnosti. V tomto případě je třeba hledat “zlatou střední cestu”.

Skvělá volba pro společné místnosti teenager a dítě je kolekce nábytku Spot od VOX. Je vytvořen v tomto originálním stylu, že dítě jakéhokoliv věku najde v ní něco zajímavého a užitečného pro sebe. U batolat je tento nábytek probudí frenetické fantazii pro aktivní zábavných her. A teenageři budou moci vytvořit svou zvláštní atmosféru romantiky a kreativity.

Mimo jiné, tato kolekce , kompaktní a , takže harmonicky vypadá i v malých dětských pokojích.
Autor: nejlevnější nábytek pro děti