Rodičia zvyčajne začnú reptať

Samozrejme, každý rodič chce pomôcť svojmu dieťaťu to, byť úspešný v škole a radosť z učenia. Niekedy sa stane zložitá úloha. Často rodičia skončiť robia najčastejšie chyby. Zistite, ako sa vyhnúť týmto chybám a vrátiť lásku učenia sa vo vašom živote dieťaťa.

Samozrejme, že môžete, rovnako ako mnohí rodičia, sa snaží robiť všetko možné pripraviť svoje deti na školu: kúpiť školskú uniformu, batoh, zošity, učebnice, povedzte deťom, ako veľa zaujímavých vecí, prinesie im nový školský rok.

Často sme sa starať o študijné výsledky našich detí. Rodičia chceli, aby ich deti mohli byť úspešné v škole, pretože potom sa otvorí pred sebou svetlú budúcnosť. Ale máme tiež nepríjemná pocit, že ak naše dieťa nemá čas na štúdium, a tak sme zlé podarilo ako rodičia. Čo robíme zle?
Grumblings a výčitky

Rodičia zvyčajne nemajú začať nadávať, ktoré sa týkajú vykonávania hodiny dovtedy, kým budete čeliť akýmkoľvek problémom (napríklad, bezstarostne urobiť domáce úlohy, alebo neochota robiť si domáce úlohy). Grumbling len robí situáciu ešte horšie. Namiesto toho sa snažia riešiť problémy spoločne s vaším dieťaťom. Požiadajte ho, aby prišiel s niekoľkými riešenia problému. Skúste použiť aspoň jeden z jeho myšlienok do praxe, a vysvetlí, čo sa stalo.
Ovládanie

Nechcete veriť, vaše dieťa, dohliadať na domácu úlohu, stále hovoríš, ako a čo robiť. To bude pravdepodobne pomôže v krátkodobom horizonte, ale ako naučiť deti samostatnosť v učení sa zodpovednosti za svoju prácu. Namiesto toho, pomôcť dieťaťu, aby pochopili to, čo potrebuje urobiť, pýtať hlavné otázky.
Zameranie na budúcnosť výhody

Všetci rodičia vedia význam dobrého vzdelania v živote. Neočakávajte, že vaše deti boli motivované táto myšlienka; deti zriedka myslíte o budúcnosti. Veľkou motiváciou pre nich, ak im poviete o priame výhody školenia.
Hovoriť často s učiteľmi

Obojsmerná komunikácia je veľmi dôležitá, nech učiteľ vedieť, ako sa môžete kultivovať vaše dieťa záujem naučiť. Opýtajte sa, čo môžete urobiť, aby pomohla vášmu dieťaťu naučiť konkrétny predmet a aké problémy musia byť opravené.
Nie je potrebné zamerať sa na odhady

Keď ste sa zamerať na ročníkoch, proces učenia sa prestane poskytovať pre dieťa akýchkoľvek záujmov, namiesto toho, deti sa zameriavajú svoju pozornosť len na výsledok. A ak sa požadovaný výsledok nebol dosiahnutý, zvyčajne to nie je zvýšiť ich motiváciu. Povedzte deťom, že úspech sa dá dosiahnuť nielen v oblasti vzdelávania. Niektoré deti uspieť v hudobnej výchovy alebo športové, divadelné zručnosti, alebo umení; niektoré majú vynikajúce vodcovské kvality. Uistite sa, že ste sa zamerať na talent dieťa viac ako známky.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na detský nábytok Banaby kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa