Rodiče nejsou obvykle začnou otravovat

Jistě, každý rodič chce pomoci své dítě být úspěšný ve škole a užívat si studium. Někdy se to stává nelehkým úkolem. Často, rodiče se nakonec dělají nejčastější chyby. Naučte se, jak se vyhnout těmto chybám a získat zpět lásku k učení v život vašeho dítěte.

Samozřejmě, můžete, stejně jako mnozí rodiče, se snaží udělat vše pro to, aby se připravit své děti do školy: koupit školní uniformy, batohy, , učebnice, dětem vyprávět, kolik zajímavých věcí jim přinese nový školní rok.

Často jsme se setkali nad výkony našich dětí. Rodiče chtějí, aby jejich děti byly úspěšné ve studiu, protože pak se před nimi otevřou světlé vyhlídky. Ale máme také neodbytný pocit, že když naše dítě nemá čas na studium, znamená to, že jsme špatně konaly jako rodiče. Co děláme, není správné?
Reptání a obvinění

Rodiče nejsou obvykle začínají stěžovat na téma dodržování naučil do té doby, než narazí na nějaký problém (například, nedbale vyrobený domácí úkol, nebo neochota dělat domácí úkoly). Grunt se pouze zhoršuje situaci. Místo toho se snaží řešit problémy společně s vaším dítětem. Požádejte ho, aby přijít s několika možností řešení problému. Pokuste se použít alespoň jeden z jeho myšlenek do praxe, a diskutovat o tom, co z toho to dopadlo.
Kontrola

Důvěřujete svému dítěti, kontrolu plnění domácích úkolů, neustále říkal, jak a co mu udělat. Pravděpodobně vám to pomůže v krátkodobém horizontu, ale jak tedy děti naučit nezávislosti v oblasti vzdělávání, odpovědnost za svou práci. Místo toho, pomozte dítěti pochopit, co musí udělat, že žádá sugestivní otázky.
Zaměření na budoucí prospěch

Všichni rodiče vědí, že je důležité dobré vzdělání v životě. Není nutné čekat, aby vaše děti byly motivovány touto myšlenkou; děti jen zřídka přemýšlet o budoucnosti. Skvělou motivací pro ně bude, pokud jste jim o přímých výhodách učení.
Častěji promluvit si s pedagogy

Oboustranný vztah je velmi důležité, učitel dejte vědět, jak to může vštípit vašemu dítěti zájem o učení. Zeptejte se, co můžete udělat, aby pomoci svému dítěti zvládnout ten či onen předmět, a jaké problémy je potřeba opravit.
Není to stojí za to pořád omílat na hodnocení

Když se svou pozornost na maximu, samotný proces učení přestane být pro dítě žádný zájem, místo toho děti svou pozornost pouze na výsledek. A pokud požadovaného výsledku nebylo dosaženo, je to, jako pravidlo, to vede ke zvýšení jejich motivace. Řekněte dětem, že úspěch lze dosáhnout nejen na poli vzdělávání. Některé děti se daří do výuky hudbou nebo sportem, divadelní schopnosti nebo umění; některé mají vynikající vůdčí schopnosti. Ujistěte se, že vám soustředit se na schopnosti svého dítěte více, než na maximu.
Více o děti a nábytku pro děti můžete přečíst na dětský nábytek Banaby kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa