Len ražného chleba alebo lupienky a potom niektoré

Vrátane menu, ryby, vnútornosti, alebo mäsa, je potrebné vziať do úvahy zlučiteľnosť produkty. Nemožno v kombinácii s cestovinami, Yam, zemiaky, kuskus, kukurica, fazuľa (okrem mrazené zelená) chlieb, pečivo, lupienky, kukurica. Toto obmedzenie sa vzťahuje na polievky. Ak ste sa polievka na mäso alebo Zakázané produkterna vývar, pridajte zemiaky a fazuľa, podobných produktov je povolené variť prvé jedlo je na vody alebo zeleninového vývaru. Mäso je najlepšie v kombinácii so zeleninou, ryža (najlepšie nedovarenej, hnedé alebo wild), pohánka. Obilniny a cestoviny by mali byť varené len na vodu, mlieko len pridať do hotového pokrmu.

Zvyšok o kombinácie potravín, nie obmedzujúce. V jedno jedlo môže byť zároveň zahrnutá polievka, šalát, a štvrťky, a šťavy, môžete jesť sushi a rožky. Povolené aj údené, nakladané a slané jedlá, ale len trochu. S konzervovaná zelenina by mali byť veľmi opatrní, pretože sa často pridať cukor.

Len ražného chleba alebo lupienky a potom niektoré, ale je lepšie ich vylúčiť úplne. Plody sú lepšie použiť snacking (ktorý sa v zásade by nemal byť), a ako dezert. Nákup mliečne produkty, vždy skontrolujte, na ich zloženie, nemali by byť zakázané v obedy a večere cukru a vysokým obsahom tuku.
Výrobky, ktoré sú povolené na obed

Strava mínus 60 tabuľka produkty
Okrem toho, tam sú zakázané potraviny. Patrí medzi ne všetko, čo nie je obsiahnuté v tabuľke. Napriek tomu, že cestoviny a zemiaky dovolené jesť obed, snažte sa ich zneužívajú, kombinovať ich väčšinou so zeleninou, zriedka s malým množstvom syra.
Odporúčania pre večera

Večeru tiež nemôže jesť nič vyprážané. Odporúča sa, ak chcete vybrať iný spôsob varenia, ale bez tukov a olejov. Všeobecne večera je, aby to tak jednoduché, ako je to možné. V hlasitosti, to by nemalo byť príliš malé, ale veľmi rôznorodé to nemal robiť. Pokrmy sú povolené pridať zelenina, bylinky, cesnak, korenie, a v malom množstve z balsamico octom a sójovou omáčkou. Mäso, morské plody, ryby by mali byť konzumované len ako samostatné pokrmy. Počas večera, tam nie sú všetky vyriešené skôr produkty. Prísne sú zakázané:

všetky údené, solené a marinované;
kukurica, sladké zemiaky, avokádo, baklažán, tekvica, šampiňóny, hrášok, zemiaky;vzorky menu systému mínus 60
bean;
párky, konzervy, krabie tyčinky;
yogurts s aditívami;
biela leštené ryža;
ražného chleba;
všetky zakázané na obed potraviny, cukor, biely chlieb, alkohol (okrem červeného vína), atď.

Ovocie na večeru, ktorú si môže dovoliť iba nasledovné:

Jablká (po 12 až 2 Ks.);
Slivka (trochu);
Melón (po 12 nie viac ako 2 plátky);
Slivky (6 kusov);
Kiwi;
Citrusové plody;
Ananás.

V nasledujúcej tabuľke sa uvádza možnosti na večeru. Z nich musíte si vybrať jednu a jesť len to, čo sa odporúča, ale nie všetky naraz. Bezpečne môžete kombinovať produkty jednu variantu, jedinou výnimkou je možnosť “mäso, ryby”, toto jedlo je lepšie kombinovať. Príležitostne možné len zmes mäsa a vajec, ale nie viac ako polovica vajíčko za 200 gramov mäsa, môžete ich použiť napríklad pri varení hamburgery, fašírky, atď. Na stravu bolo najviac rôznorodých možností stravovania, odporúča sa striedať.

Referencie: nejlepší prášky na hubnutí a bočné werjsa slovenský – zobraziť viac