Chievo Verona – Atalanta Bergamo 1:4

Klarowny problemem na rzecz Atalanta zwrócił meczu na ziemi Chievo. Goście w pierwszej połowie, strzelił trzy gole, a więc zasadniczo zakończył mecz. Dwie bramki strzelone przez Alejandro Gomez.

Fly Osły obronne są wśród tych vyhlášenějším we Włoszech dzisiaj, ale to nie działa w ogóle i Atalanta ukarania jej prosto razy!


Po raz pierwszy był już 4.minutě, gdy Freuler wymienili piłkę z Gomez, który zajął bezbłędnie! Kolejny szybki swipe goście wykazali dwadzieścia minut później i znów zdobył bramkę zapisał Alejandro Gómez. Tym razem pełnił swój przepustkę Spinazzola. Energetyczne Atalanta nadal stwarzać sytuacje, gdy jeden z nich strzelił tylko w dobrze zbudowany obrońca petanque, ale trzeci hitem właśnie przybył. W komfortowo 42.minutě pchał nikogo do pustej bramki niestrzeżonym Andrea Conti.

Chievo przyszedł w pierwszej połowie na lekcji, a jeśli bukmacher Unibet chcesz więcej pomýlet dobry wynik znacząco dodawać i jeśli to możliwe, aby zdobyć jak najszybciej bramki kontaktowej. Cele te miał podwójne trener Marana substytucyjnego, który zdecydował się wysłać zestaw Floro Flores i Samuel Bastien. I przyniósł swoje owoce. Floro Flores wkrótce po jego przybyciu, strzelił gola, ale nie został rozpoznany spalonej. Z drugiej strony nepropálil Sorrentino Freuler i nie udało nawet Kurtic.

W 62.minutě z Chievo w końcu przyszedł. Floro Flores wygrał firmowego walki i Sergio Pellissier zakończeniu pracy. Home pozostał zdobyć co najmniej dwie bramki nawet pół godziny czasu, ale planuje zabrać ją szybko. Dziurawy obrony nie obejmowały nabíhajícího Freuler i dodał czwartą bramkę. Z ta interwencja była Fly Osły mam nad nim i ulegli u siebie ten czas wysokie.