Často naše problémy s dítětem dochází od tog

Často naše problémy s dítětem pochází z toho, že nemáme na mysli v první řadě na sebe samého. úkol každého člověka – pochopit sami sebe, pak nám bude snadné pochopit druhého, a tím více pochopit a něco vysvětlit svému dítěti.

Musím říct, že to je trvalý a nikdy nekončící proces. Je nemožné pochopit hned a všechny. Je to obohacující práce, to vede k emocionální klid. Kde je klid – tam spokojenost a štěstí. Ne k tomu, zda všichni, kteří touží?

Výchova rodičů — nejdůležitější při výchově dětí. Kolik je tak důležité ve výchově dětí naučit přiznat své chyby rodičům? Protože řešení situace je možné pouze tehdy, když si uvědomíte, že se mýlili. Nemohu opravit to, co není, to, že nejste vědomi.

Nestačí být jen vzdělaný, vychovaný, bez zlozvyků a podobně. Chce být šťastný. A to vše vlastně jednoduché, a zcela závislé na nás a od (zde si koupit dětské matrace) té počasí v domě, kterou vytváříme. Často jsem se analyzovat chyby svých rodičů, které trápily mě být šťastný, a snažím se je neopakovat se svým dítětem. Jak to dělám, že o tom píšu v článcích na našich webových stránkách “Solární Ruce” sun-hands.ru. Výsledek je pozitivní, žít se stává snazší a příjemnější.

Tak, že v první řadě je třeba dětem? Co musíte udělat, aby neměl problémy s dětmi, a děti vyrůstají šťastný, klidný a sebevědomí? Děti potřebují pozornost rodičů a jejich účast v jejich životě. Nepozornost k dětem vede k odcizení. A lhostejnost různé děti dopravují různě.

Někdo hledá společnosti, někdo stéká z domova, někdo (máme pro vás dětské povlečení) uzavřena v sobě. Pamatuji si, jak jako náctiletá, čekal na pozornost rodičů a s hořkostí pomyslela, že to je to, přestat jim vyprávět o sobě, možná se začne více věnovat pozornost. A přestal jsem, ale moji rodiče povzdechl úlevou, protože jim přestal obtěžovat. Vztah je jen , cítila jsem, že mě prostě nechtějí pochopit. Pak je mým cílem se stalo naučit se a odejít od rodičů.

Tolik jsem se snažila a chodila, bez problémů nastoupila na vš a absolvoval ho opustila rodičovský dům. Rozhořčení na rodiče mě zevnitř, žádné naše setkání nebo telefonní hovory skončily vzájemným obviněním a novými . Veškeré moje pokusy vyjádřit své rozhořčení stejně skončil novými tvrzeními a opět . Tolik let jsem se snažila pochopit, proč nemohu vysvětlit rodičům své dětské zážitky, proč (internetový obchod Banaby) ne oni chtějí vědět, jak se ruka mě? Se chovají tak, jako by měli pravdu.

Pak jsem si sám neuvědomil, co chci, snaží se rodičům vyjádřit všechny své smutek, nalijte na ně všechny poplatky. Jsem nerozuměl, proč i když jsem jim všichni tvrdí, že mi není nic lepšího. Poznání přišlo náhle. Jsem konečně jasně uvědomil, že čekala od nich uznání chyb, čekala, že požádají o odpuštění, a odpustím jim. To dá pochopit, že mi vlastně líbilo mě, prostě neumí to vyjádřit. Ale to nebylo, oni tvrdohlavě odmítl uznat své chyby a stále se chovat tak, že měli pravdu.

Proč u mě nefungovalo jim odpustit sám a jen tak? Jen stát se matkou, jsem to pochopila a dokázala snadno odpustit své rodiče. sama chyb a strach, uvědomila jsem si, že stejně to moji rodiče až do smrti, a tento strach je nutí lhát dětem, přesně tak, jak děti lžou rodičům, když se bojí trestu. To všechny důvody.