ARI se obvykle projevuje mírně a postupně

ARI se obvykle projevuje mírně a postupně. První typické příznaky ARI – rýma a mírné zvýšení teploty (37-37,5 ° C). Pak se přidává kašel, který se vyskytuje několik dní.

ARI a chřipky často zaměňovány, a to jak mezi sebou, tak i s jinými nemocemi (např. otravu nebo alergie).

Abychom pochopili, s čím máte co do činění až do návštěvy lékaře dávejte pozor na teplotu, bolesti hlavy a bolesti ve svalech.

Pamatujte si, že chřipka – smrtelně nebezpečný virus a ztracený čas může vést k nevratným komplikacím.

U všech dětských nemocí více než 90% podzim na SARS a chřipky. Typicky, děti jimi od dospělých, a také v týmech, jako jsou školky, školy a kroužky.
prevence virových onemocnění u dětí
Léčba a prevence virových onemocnění
S cílem prevence virových onemocnění u dětí lékaři doporučují omezit návštěvy míst koncentrací lidí, jako jsou obchody, kina, nákupní centra v období epidemií, ale i při možnosti použít při kontaktu s potenciálními zanést viry speciální ochranné masky. Při (máme pro vás dětské 3D tapety) výskytu prvních příznaků onemocnění je lepší chodit do školy nebo školky.

Je také důležité věnovat pozornost posílení imunity u dětí. V prosinci a velmi malé děti vyžadují odpovídající péče kojení a péče, a pro starší je užitečné vitamin terapie, a sice přítomnost ve (dekorace na zeď) stravě dostatek sezónního ovoce a zeleniny, nebo na doporučení lékařů – příjem komplexních vitamínových přípravků.

Co je třeba vědět při léčbě virových onemocnění
Léčba AKUTNÍ přijde na léčbě, který zahrnuje zesílený pitný režim, dýchání čerstvého a vzduchem, příjem vitamínu C, a, v případě potřeby, je příjem z antipyretický a léků.

Je důležité vypít alespoň 2 litry tekutin denně, což pomůže tělu vyrovnat dehydratace v důsledku zvýšeného pocení při zvyšování teploty těla a podporuje proces sputa a jeho při kašli. Spolu (máme pro vás dětské povlečení) s vodou v době nemoci tělo ztrácí užitečné látky, a proto doplnit zásobu vitamínů a stopových prvků vyplývá, že konzumace minerální vody, přírodní šťávy, kompoty a bobule ovocné nápoje.

léky-uplatňují při ARI nejen s cílem snížení teploty, ale i jako anti-pobuřující a analgetické prostředky. Pro léčbu dětí se nejčastěji používají léky s léčivou látkou paracetamol, protože je poměrně snadno se přenáší, téměř nedráždí žaludeční sliznici a prakticky nezpůsobuje alergické reakce nebo syndrom Rey u dětí. To je důvod, proč paracetamol může být dokonce použit k léčbě dětí od narození.