Ak dieťa vyrastá v atmosfére konflikt s rodičmi

Aké sú niektoré “pozitívne” lokality, ktoré by stálo za to, aby sa prepnúť dieťaťa pozornosť?

Tieto stránky hmotnosť. Napríklad projekt ruskej štátnej knižnice “Velandia”, zjednotenie najlepších miest pre deti. Sú usporiadané podľa záujmov, veku, potrebuje. Existuje veľké množstvo open source knižníc. Nové krásne zdroje sa budú víťazi všetkých-ruský súťaž webových stránok pre deti “Pozitívny obsah”. To môže byť vzdelávacie hra, blog, skupiny, sociálne siete, mobilné aplikácie, alebo prostredníctvom iných médií. Možnosť poskytnúť deťom s pozitívnym obsahu dnes, samozrejme. Rodič by mal nájsť čas na to, aby zozname týchto lokalít do záložiek pre vaše dieťa, vybudovať typ cesty, aby pôsobili ako Navigátor v mori informácií.

A Internet je ako cocoon, ktoré obklopuje vaše dieťa. Dotazy sa ukladajú a tvoria príslušné informácie prostredie. A nie len vo virtuálnom priestore. Ak dieťa navštevuje všetky umelecké kluby, športové kluby, prechádzky s rodičmi, nie sedieť celé hodiny pri počítači, potom tvoril okolo normálne kultúrneho prostredia. A bez ohľadu na to, kde ste, — off-line alebo on-line.
To je, budete musieť zapojiť vaše dieťa — a potom mu budú chránené?

Samozrejme! Ak dieťa vyrastá v atmosfére konflikt s rodičmi, informačné technológie, bude len zhoršiť situáciu. A ak v rodine dobré, dôverný vzťah, nie je nič deštruktívne, že prinesie. Technologické zdroje len zlepšiť komunikačné a psychologické problémy, ktoré už existujú v rodine. Ale tu vec nie je v technológií.
Je možné využiť výhody chytrých telefónov a pomôcky?

Moderné mamičky a oteckov často dávajú dieťaťu tablet alebo telefón, aby si ju. Ale plochý obraz, čo to bolo pozoruhodné, nebude forme osobne komunikačné zručnosti. Keď dieťa sleduje hovorí matka, vidí jej artikulácia, výrazy tváre, gestá, odráža emócie. On zvládol zručnosti interakcie. V tomto veku, a položil základy komunikatívne správanie, ploché obrazovky nikdy učiť. Opraviť niečo neskôr bude nemožné. Teraz psychológovia hovoria deti veľmi nízka úroveň komunikačných zručností. To je obrovský problém: dieťa bojí hovoriť, hovoriť a potom si myslím, že budú myslieť, že niečo je zle.

Ale miniaplikácie môžete využiť! Tu je niekoľko možností: buď beriete na vedomie, že gadget je len nástroj na dosiahnutie určitých cieľov (vzdelávacie, praktické, zábavné), a môžete ho používať na účel, alebo ste ho zabiť čas, a ak má vaše dieťa voľný čas veľmi veľa, takže určite bude blúdiť v Sieti. Všetky technologické inovácie, ktoré by mali byť prístupné z hľadiska stanovenia cieľa. Život by mal byť zmysluplné: mať svoje hodnoty, nastavenia, potom všetko, čo bude pracovať pre jeho prospech.
Článok podporovaný: Všetok detská izba Banaby.sk